رزرو آنلاین ویلا سوییت و اقامتگاه بوم گردی
شهرهای مورد علاقت رو پیدا کن
*با انتخاب تاریخ رفت و برگشت قیمت های دقیق تری برای شما محاسیه خواهد شد

اجاره و رزرو اقامتگاه در رامسر


مرتب سازی : پیش فرض | ارزان ترین | گران ترین ۴۸۱ اقامتگاه یافت شد

بیشتر بخوانید

 

 

رامسر یا سخت سر

برای اجاره و رزرو اقامتگاه در رامسر که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ضدعفونی شده‌اند، می‌توانید از سایت لایفی اقدام نمایید.

رامسر مرکز ثقل زیبایی های شگفت انگیز و آخرین شهر غربی استان مازندران است که از سمت شرق به شیررود و از غرب به چابکسر متصل می شود. رامسر به لحاظ زیبایی عروس شهرهای ایران لقب گرفته است. شهرستان گردشگری رامسر در دامنه های جنگل و کرانه های زیبای دریای مازندران در فضایی رویایی با پوشش گیاهی و سرسبز قرار گرفته است و از قدیمی ترین و زیبا ترین شهرهای کشور می باشد . محصولات کشاورزی و صنایع دستی شمالی از مهم ترین رهاوردهای این شهرستان است. کاخ مرمر، جواهر ده ، بوستان جنگلی صفاورد ، آب گرم های معدنی ، قله مارکو و روستای تماشایی گرسماسر که در مسیر رامسر به سمت کتالم می‌باشد، از جمله جاذبه های گردشگری رامسر است. تمام زیبایی ها محیا است که طراوت و شکوه رامسر زبانزد عام و خاص باشد و به همین دلیل است که هر ساله گردشگران بسیاری راهی این دیار می شوند و با تماشای دشتی از گل‌های زیبا و درختان بلند قامت، خستگی زندگی روزمره خود را از بین می‌برند.

از صنایع دستی رامسر می‌توان به حصیربافی، صنایع چوبی، قالیبافی، عروسکبافی و روسری بافی و خت انواع نان و شیرینی اشاره کرد. هم جوشی شیشه از دیگر هنرهای دستی رامسر است که در کنار دیگر محصولات و هنرهای دستی شمال کشور خودنمایی می کند. اقتصاد این شهر بر پایه کشاورزی، دامداری و صنعت گردشگری است. وجود فرودگاه در این منطقه از وجوه تمایز این شهر نسبت به دیگر شهرهای شمالی ایران است .

ما به شما این اطمینان را میدهیم که با رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه در سایت لایفی ، اقامتگاهی امن و پاکیزه با رعایت کامل پروتوکل‌های بهداشتی در اختیار خواهید داشت.