رزرو آنلاین ویلا سوییت و اقامتگاه بوم گردی
شهرهای مورد علاقت رو پیدا کن
*با انتخاب تاریخ رفت و برگشت قیمت های دقیق تری برای شما محاسیه خواهد شد

اجاره و رزرو اقامتگاه در تنکابن


مرتب سازی : پیش فرض | ارزان ترین | گران ترین ۱۲۲ اقامتگاه یافت شد

بیشتر بخوانید

 

تنکابن

برای اجاره و رزرو اقامتگاه در رشت که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ضدعفونی شده‌اند، می‌توانید از سایت لایفی اقدام نمایید.

تنکابن بزرگترین شهر در غرب استان مازندران است. تنکابن یا تنک آب جایی است که جلگه ساحلی دریایی کاسپین (خزر) تنک (به زبان محلی اندک و کم) می‌شود به این معنی که آن قسمت از ساحل دریا کمی از بن آب ظاهر می‌شود که به آن منطقه تنک آب یا تنکابن نامیده می‌گویند. و در دوره ی پهلوی با نام شهسوار شناخته می شد و پس از انقلاب به نام اصلی خود تنکابن برگشت.

این شهر از طرف غرب به رامسر و از جهت شرق به عباس آباد متصل می شود. و جاده دو هزار و سه هزار از این شهرستان شروع می شوند و پس از طی کردن مسافتی در حدود دو کیلومتر به منطقه قلعه گردن می رسند که مناظر بسیار جالبی را در دامنه ارتفاعات، جنگل، جلگه و دریای تنکابن خلق می کند. مرداب نشتارود در مرکز شهر از جاذبه های دیگری است که گردشگران را به خود جلب می نماید. آثار تاریخی و باستانی تنکابن شامل محوطه گورستانی جارمت که مربوط به هزاره اول قبل از میلاد است و در بخش کلیجان این شهرستان واقع شده است و روستای مران که به ثبت تاریخی رسیده و یا پل قلعه گردن که از دره صفویان بر جای مانده است، می‌باشد. شهرستان تنکابن با توجه به جاذبه هایی مانند دریای خزر، استخرها، آب بندها، دریاچه ها، آثار تاریخی، غارها، پارک جنگلی و غیره هر ساله گردشگری های فراوانی را به خود جذب میکند و چهره ی این شهر را از لحاظ گردشگری متفاوت کرده است.

ما به شما این اطمینان را میدهیم که با رزرو و اجاره آنلاین اقامتگاه لایفی ، اقامتگاهی امن و پاکیزه با رعایت کامل پروتوکل‌های بهداشتی در اختیار خواهید داشت.