در باره لایفی

لایفی :

شرکت لایفی به شماره ثبت 1600 و شناسه ملی 14009399939 به عنوان اولین سایت چند زبانه جهت ارایه خدمات آنلاین در حوزه های مختلف گردشگری و صنایع دستی ایجاد گردید. و مفتخر است تا بتواند به صورت متمایز با برنامه های ویژه، خدمات و کالاها را به طور مستقیم ( حذف واسطه ها ) به روشی آسان عرضه نماید. هدف از ایجاد چنین بستری جهت ارایه خدمات رزرو و رزرواسیون اقامتگاه های مسکونی تورها پکیج های سفری و فروش صنایع دستی این بوده تا علاوه بر اتکاء به غنای طبیعی، تاریخی و هنری میهن مان، فرصت خلق لحظاتی شاد و لذت بخش در سطح داخلی و
بین المللی برای تمامی گروه های سنی فراهم گردد و ضمن ایفای نقش اندکی در معرفی جاذبه های گردشگری و هنری زمینه ساز تعامل با یک و دیگر در آداب رسوم و فرهنگ در ایران و اقصی نقاط جهان باشیم.


خط مشی کیفیت :

خط مشی ما، ایجاد سازمانی متعهد و ملتزم به ارایه خدمات و محصولات کیفی مشخص با کم ترین ریسک برای مشتری تحت قوانین و مقررات حاکم بر سازمان گردشگری و صنایع دستی و تجارت الکترونیک است بر این اساس سایت لایفی با تکیه بر سه اصل دایمی خدمات مطلوب و مناسب خود را به شرح ذیل اجرا می کند :

خلاقیت در ارایه خدمات متنوع و بهتر و ارزان تر
ایجاد همدلی دراز مدت متقاضیان و عرضه کنندگان
رقابتی سالم با سایر رقبا بر اساس کیفیت ها و فعالیت ها

اهداف و فعالیت ها :
  • بستر سازی الکترونیکی جهت ثبت و معرفی مستقیم اقامتگاه های گردشگری اعم از ویلا، آپارتمان ، سوئیت و مجتمع های مسکونی و اقامتگاه های بوم گردی از سوی مالکین و رزرو و اجاره قطعی آن از سوی متقاضیان.
  • ثبت و معرفی تورها و پکیج های سفری از سوی اشخاص حقیقی و یا حقوقی ذی صلاح و رزرو قطعی و خرید یا اجاره توسط متقاضیان .
  • ثبت واعلام فروش مستقیم صنایع دستی از سوی تولید کنندگان و خرید قطعی آن توسط مشتریان .
  • ارتباط مستقیم و بدون واسطه جهت ارایه و خدمات گردشگری و صنایع دستی به منظور ارتقای کیفیت و کاهش قیمت .
  • انجام حراج یا مزایده برخی از خدمات یا کلاهای ویژه در شرایط زمانی خاص .

چشم انداز :

لایفی بر آن است تا با استفاده از تکنیک های منحصر به فرد، روش های آسان اینترنتی جهت ارایه و پذیرش خدمات متنوع گردشگری و صنایع دستی به کاربران خود در سطح داخلی و بین المللی عرضه نماید تا در یک تعامل جمعی زمینه ساز ارتقاء سطحی و کیفی خدمات به صورت خودکار باشد. بدون تردید ملزومات و مقررات سایت نیز با این هدف مهم تدوین گردید، زیرا هدف ما ارزش نهادن به نظرات مشتریان جهت برنامه ریزی بهتر، کم هزینه تر و همچنین رونق چرخه ی اقتصادی، صنایع دستی است.

سیاست گزاری

لایفی به عنوان یک پایگاه اطلاع رسانی هوشمند، بستری مهیا ساخته است تا مالکین خدمات و کالا بتوانند محصولات خود را به صورت خودکار و بدون واسطه، قیمت گذاری و با کیفیت مطلوب در وبسایت لایفی به نمایش متقاضیان بگذارند و از طرفی دیگر نیز میتواند با رویت و آگاهی از کم و کیف خدمات و محصولات ارایه شده، آن را رزرو و سفارش دهند تا در سریع ترین زمان با نطارت بخش پشتیبانی لایفی به دست مشتری برسد، همچنین کارمندان این مجموعه با تکیه بر تواتمندی و تجربه سعی بر آن دارند، تا بهترین خدمات گردشگری را جهت رضایت و آرامش خاطر مشتریان عزیز انجام

مدیران منطقه ای :

استان مازندارن : خانم نیک دوست
استان کیلان : خانم نیک دوست
استان تهران : آقای پروین زاد
استان البرز : آقای پروین زاد